Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі

Новини

Дата публікації

Виберіть дату

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Прийом громадян спеціалістом Пенсійного Фонду та фахівцем ДПІ ГУ ДПС

25 січня з 9 год до 12 год в приміщенні ЦНАПу буде проводитись прийом громадян спеціалістом Пенсійного Фонду та фахівцем ДПІ ГУ ДПС у Дніпропетровській області.
ЦНАП
24.01.2024

Що треба знати про призначення пенсії по інвалідності

Види пенсійних виплат визначено статтею 9 Законом України Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування  (далі Закон). Так, відповідно до цього Закону в солідарній системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування призначаються такі пенсійні виплати: пенсія за віком.
ЦНАП
19.01.2024

Підсумки роботи відділу ЦНАП виконавчого комітету Гречаноподівської сільської ради за 2023 рік

Підсумки роботи відділу ЦНАП виконавчого комітету Гречаноопдівської сільської ради за 2023 рік
ЦНАП
04.01.2024

Прийом громадян спеціалістом Пенсійного Фонду та фахівцем ДПІ ГУ ДПС

28 грудня з 9 год до 12 год в приміщенні ЦНАПу буде проводитись прийом громадян спеціалістом Пенсійного Фонду та фахівцем ДПІ ГУ ДПС у Дніпропетровській області
ЦНАП
27.12.2023

Що треба знати про призначення пенсії по інвалідності

Види пенсійних виплат визначено статтею 9 Законом України Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування  (далі Закон).
ЦНАП
22.12.2023

Прийом громадян спеціалістом Пенсійного Фонду ( с. Гречані Поди, вул. Степова 1Б )

23 листопада з 9 год до 12 год в приміщенні ЦНАПу буде проводитись прийом громадян спеціалістом Пенсійного Фонду ( с. Гречані Поди, вул. Степова 1Б ) Бажаючим отримати консультацію при собі мати: паспорт ідентифікаційний номер пенсійне посвідчення
ЦНАП
22.11.2023

Прийом громадян спеціалістом Пенсійного Фонду ( с. Гречані Поди, вул. Степова 1Б )

28 вересня з 9 год до 12 год в приміщенні ЦНАПу буде проводитись прийом громадян спеціалістом Пенсійного Фонду ( с. Гречані Поди, вул. Степова 1Б ) Бажаючим отримати консультацію при собі мати: паспорт ідентифікаційний номер пенсійне посвідчення
ЦНАП
27.09.2023

Сьогодні монета, а завтра ракета!

Національний банк України ініціює нову хвилю благодійної акції "Смілива гривня". Це благодійна ініціатива, яка має на меті об’єднати зусилля українців та зібрати кошти для допомоги силам оборони України.Долучайтеся до акції «Смілива гривня», посилюйте українську армію кожною гривнею!
ЦНАП
25.09.2023

Про важливість реєстрації надавачів житлово-комунальних послуг в електронному кабінеті на вебпорталі Пенсійного фонду України Пенсійний фонд України з 1 грудня 2022 року здійснює призначення та виплату житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Відповідно до Постанови Кабінету

Кожна установа, яка надає комунальні послуги з тепло-, водо-, газо-, електропостачання, вивозу сміття, а також житлову послугу має відкрити на вебпорталі Пенсійного фонду України електронний кабінет “Управитель/ Об’єднання/ Виконавець комунальних послуг”.
ЦНАП
22.09.2023

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ:

На ваші питання надає відповідь начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області Юрій Козак.
ЦНАП
18.08.2023

Електронні сервіси Пенсійного фонду України

Увійти до особистого кабінету на Вебпорталі електронних послуг ПФУ (https://portal.pfu.gov.ua) можна за допомогою Дія.Підпис, кваліфікованого електронного підпису (КЕП) або засобами Інтегрованої системи електронної ідентифікації ID.GOV.UA, зокрема, з використанням технологій Bank ID.
ЦНАП
03.08.2023

Прийом громадян спеціалістом Пенсійного Фонду ( с. Гречані Поди, вул. Степова 1Б )

27 липня з 9 год до 12 год в приміщенні ЦНАПу буде проводитись прийом громадян спеціалістом Пенсійного Фонду ( с. Гречані Поди, вул. Степова 1Б ) Бажаючим отримати консультацію при собі мати: паспорт ідентифікаційний номер пенсійне посвідчення
ЦНАП
26.07.2023

Липневий перерахунок пенсії та корисні поради щодо житлових субсидій

На питання про індексацію пенсій, сервіси вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України.
ЦНАП
23.06.2023

22 червня з 9 год до 12 год в приміщенні ЦНАПу буде проводитись прийом громадян спеціалістом Пенсійного Фонду ( с. Гречані Поди, вул. Степова 1Б )

22 червня з 9 год до 12 год в приміщенні ЦНАПу буде проводитись прийом громадян спеціалістом Пенсійного Фонду ( с. Гречані Поди, вул. Степова 1Б ) Бажаючим отримати консультацію при собі мати: паспорт ідентифікаційний номер пенсійне посвідчення
ЦНАП
21.06.2023

25 травня з 9 год до 12 год в приміщенні ЦНАПу буде проводитись прийом громадян спеціалістом Пенсійного Фонду ( с. Гречані Поди, вул. Степова 1Б )

ОГОЛОШЕННЯ 25 травня з 9 год до 12 год в приміщенні ЦНАПу буде проводитись прийом громадян спеціалістом Пенсійного Фонду ( с. Гречані Поди, вул. Степова 1Б ) Бажаючим отримати консультацію при собі мати: паспорт ідентифікаційний номер пенсійне посвідчення
ЦНАП
24.05.2023

“Тіньова” зарплата не рятує в юності та прирікає на злидні в старості

Неофіційне (нелегальне) працевлаштування - це такий вид працевлаштування, який не завіряється трудовим договором, що у свою чергу заборонено чинним законодавством.
ЦНАП
18.05.2023

День Вишиванки

"Вишиванка- це символ відродження української культури в серці кожного!"
ЦНАП
17.05.2023

27 квітня з 9 год до 12 год в приміщенні ЦНАПу буде проводитись прийом громадян спеціалістом Пенсійного Фонду ( с. Гречані Поди, вул. Степова 1Б )

ОГОЛОШЕННЯ 26 квітня з 9 год до 12 год в приміщенні ЦНАПу буде проводитись прийом громадян спеціалістом Пенсійного Фонду ( с. Гречані Поди, вул. Степова 1Б ) Бажаючим отримати консультацію при собі мати: паспорт ідентифікаційний номер пенсійне посвідчення
ЦНАП
26.04.2023

Пенсійний фонд на захисті найманих працівників

Правонаступником Фонду соціального страхування України з 01 січня 2023 року є Пенсійний фонд України, який відтепер виконує функції у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування, в тому числі проводить профілактику нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.
ЦНАП
19.04.2023

З 1 березня поточного року в багатьох пенсіонерів збільшився розмір виплат унаслідок проведеної індексації.

Пенсії перераховано із застосуванням коефіцієнта збільшення показника заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески, та який враховується для обчислення пенсії. У 2023 році цей коефіцієнт визначено у розмірі 1,197.
ЦНАП
23.03.2023

23 березня з 9 год до 13 год в приміщенні ЦНАПу буде проводитись прийом громадян спеціалістом Пенсійного Фонду

23 березня з 9 год до 13 год в приміщенні ЦНАПу буде проводитись прийом громадян спеціалістом Пенсійного Фонду ( с. Гречані Поди, вул. Степова 1Б )
ЦНАП
22.03.2023

Адміністратори ЦНАП взяли участь у навчальних вебінарах на платформі Дія.Центрів

Задля покращення стандартів надання адміністративних послуг співробітники Центру надання адміністративних послуг безперервно навчаються. Адміністратори ЦНАП взяли участь у навчальних вебінарах на платформі Дія.Центрів, під час яких були розглянуті практичні питання у сфері надання АП.
ЦНАП
20.12.2021

Виїзний прийом Пенсійного фонду

Виїзний прийом Головним управлінням Пенсійного фонду України
ЦНАП
12.05.2021

Про зміни в організації виплат

Про зміни в організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги
ЦНАП
22.04.2021

Прийом жителів

Виїзний прийом жителів сільської ради пенсійним фондом України
ЦНАП
14.04.2021

ЦНАП

Гречаноподівська сільська рада відкрила сучасний  Центр надання адміністративних послуг
ЦНАП
13.04.2021
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше