Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі

Новини

Дата публікації

Виберіть дату

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

25 травня з 9 год до 12 год в приміщенні ЦНАПу буде проводитись прийом громадян спеціалістом Пенсійного Фонду ( с. Гречані Поди, вул. Степова 1Б )

ОГОЛОШЕННЯ 25 травня з 9 год до 12 год в приміщенні ЦНАПу буде проводитись прийом громадян спеціалістом Пенсійного Фонду ( с. Гречані Поди, вул. Степова 1Б ) Бажаючим отримати консультацію при собі мати: паспорт ідентифікаційний номер пенсійне посвідчення
ЦНАП
24.05.2023

“Тіньова” зарплата не рятує в юності та прирікає на злидні в старості

Неофіційне (нелегальне) працевлаштування - це такий вид працевлаштування, який не завіряється трудовим договором, що у свою чергу заборонено чинним законодавством.
ЦНАП
18.05.2023

День Вишиванки

"Вишиванка- це символ відродження української культури в серці кожного!"
ЦНАП
17.05.2023

27 квітня з 9 год до 12 год в приміщенні ЦНАПу буде проводитись прийом громадян спеціалістом Пенсійного Фонду ( с. Гречані Поди, вул. Степова 1Б )

ОГОЛОШЕННЯ 26 квітня з 9 год до 12 год в приміщенні ЦНАПу буде проводитись прийом громадян спеціалістом Пенсійного Фонду ( с. Гречані Поди, вул. Степова 1Б ) Бажаючим отримати консультацію при собі мати: паспорт ідентифікаційний номер пенсійне посвідчення
ЦНАП
26.04.2023

Пенсійний фонд на захисті найманих працівників

Правонаступником Фонду соціального страхування України з 01 січня 2023 року є Пенсійний фонд України, який відтепер виконує функції у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування, в тому числі проводить профілактику нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.
ЦНАП
19.04.2023

З 1 березня поточного року в багатьох пенсіонерів збільшився розмір виплат унаслідок проведеної індексації.

Пенсії перераховано із застосуванням коефіцієнта збільшення показника заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески, та який враховується для обчислення пенсії. У 2023 році цей коефіцієнт визначено у розмірі 1,197.
ЦНАП
23.03.2023

23 березня з 9 год до 13 год в приміщенні ЦНАПу буде проводитись прийом громадян спеціалістом Пенсійного Фонду

23 березня з 9 год до 13 год в приміщенні ЦНАПу буде проводитись прийом громадян спеціалістом Пенсійного Фонду ( с. Гречані Поди, вул. Степова 1Б )
ЦНАП
22.03.2023

Адміністратори ЦНАП взяли участь у навчальних вебінарах на платформі Дія.Центрів

Задля покращення стандартів надання адміністративних послуг співробітники Центру надання адміністративних послуг безперервно навчаються. Адміністратори ЦНАП взяли участь у навчальних вебінарах на платформі Дія.Центрів, під час яких були розглянуті практичні питання у сфері надання АП.
ЦНАП
20.12.2021

Виїзний прийом Пенсійного фонду

Виїзний прийом Головним управлінням Пенсійного фонду України
ЦНАП
12.05.2021

Про зміни в організації виплат

Про зміни в організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги
ЦНАП
22.04.2021

Прийом жителів

Виїзний прийом жителів сільської ради пенсійним фондом України
ЦНАП
14.04.2021

ЦНАП

Гречаноподівська сільська рада відкрила сучасний  Центр надання адміністративних послуг
ЦНАП
13.04.2021
2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше