Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

"Зупини насильство!" "Не мовчи!" "Розірви коло!" "Діти проти насильства!" "Насильству немає виправдання!" .

Новини громади
02.12.2021
Сьогодні, за підтримки сільського голови Галини Усик, начальниця служби у справах дітей та начальниця соціального захисту спільно з поліцейським офіцером громади провели лекції в Олександрівському ліцеї, Водянській та Степівській гімназіях на тему "Зупини насильство" "Не мовчи" "Розірви коло" "Діти проти насильства" "Насильству немає виправдання" .
🤗Діти активно долучались до обговорень, відповідали на питання та навіть сперечались. До лекцій активно долучались і вчителі.
🤗Сьогодні кожен з присутніх дізнався, що будучи навіть дитиною можна активно протидіяти такому ганебному явищу, як домашнє насильство та насильство в цілому. Достатньо лише "не мовчати". Найбільш активні учасники за доброю традицією були нагороджені невеличкими, але сподіваюсь приємними сюрпризами та смаковиками.
🤗Окремим задоволенням для дітей, стала можливість залишити відбитки своїх долоньок на поліцейському автомобілі, як нагадування для кожного про те, що "Насильству немає виправдання, а відповідальність за його вчинення неминуча".
2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше