Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Заходи членів штабу по боротьбі з коронавірусом

Виконавчий комітет
05.04.2020

😷😷😷На протязі двух тижнів в Гречаноподівській об'єднаній територіальній громаді, сумісними зусиллями та спільними заходами членів штабу по боротьбі з коронавірусом, депутатами та поліцейським офіцером громади вжиті заходи щодо інформування населення з протидії коронавірусу.
🧐🧐🧐Останні два дні серед населення поширювалася інформація щодо змін до😳 Постанови КМУ 215 від 02.04.2020р.
👍👍👍З ініціативи сільського голови, через залучення депутатів, старост та медичних сестер громади, для населення розповсюджено засоби індивідуального захисту. Здійснено закупівлю дистанційного пристрою для виміру температури.
😎😎😎
Поліцейський офіцер громади разом з представниками МОЗу та членами виконкому проводить роботу щодо виявлення та встановлення факту осіб, які прибули з -за кордону. Постійно проводиться роз'яснювальна робота щодо відповідальності прибувших громадян перед мешканцями, які проживають поруч🧐.
👍👍😷Сумісними зусиллями виконкому, поліцейського та сімейного лікаря налагоджено процедуру з підписання Згоди на самоізоляцію.
👇👇👇👇

P.s. хочеться додати, що незважаючи на ситуацію , яка склалася, Ви наші дорогі мешканці, не панікуєте і спокійно реагуєте на наші поради та рекомендації. Це приємно!👍👍👍
БАЖАЄМО ВАМ БУТИ ЗДОРОВИМИ!БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ ТА СВОЮ СІМ'Ю
#залишайсявдома

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше