Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Відкриття місцевої пожежної команди

Цивільний захист
01.06.2020

1 червня в День народження громади відбулась важлива подія для всіх мешканців - відкриття місцевої пожежної команди в с. Олександрівка. Ця подія стала можлива завдяки програмі «U-LEAD з Європою» в рамках проєкту «Вдосконалення системи цивільного захисту громади». Відсьогодні рятувальники МПК гарантуватимуть безпеку 15 населених пунктів, у яких проживає близько 5 тисяч мешканців.
Участь у представленні пожежної команди взяли голова громади Галина Усик, заступник керівника ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області Едуард Горбачов, В.о. начальника Широківського районного сектору ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області Сергій Нікулін, Начальник 61 ДПРЧ Євген Хомулін, представники засобів масової інформації.
Місцева пожежна команда створена на базі колишньої МПК, яка з початком 2000 не працювала. Зараз відновлено повноцінний рятувальний пост: гараж для пожежного автомобіля, зручна кімната відпочинку, в якій розміщено всю необхідну техніку для цілодобової роботи чергових змін.
Під керівництвом Віталія Рєзніка гарантувати безпеку мешканців у Гречаноподівській пожежній команді будуть дванадцять рятувальників, які пройшли відповідні фахові навчання, отримали необхідний форменний одяг й готові до бойових виїздів та порятунку людей,
Представники ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області передали місцевій пожежній команді пожежний автомобіль з усім необхідним пожежно-технічним обладнанням та побажали їм гідно виконувати свій професійний обов'язок на благо українського народу.
«Для нашої громади дуже важливий напрямок безпеки жителів і території, підвищення рівня свідомої відповідальності населення за своє житло, край, громаду. Висловлюю вдячність всім гостям за привітання та подарунки, адже для нас сьогодні на перших кроках роботи важлива будь - яка підтримка», - завершив Віталій Рєзнік.

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше