Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Спортивні заходи до Дня Збройни Сил України

Спорт
03.12.2021

         До Дня Збройних Сил України в Гречаноподівській громаді відбулась товариська зустріч з футзалу між школярами та молоддю а також турнір з настільного тенісу серед чоловіків.

      Виноситься подяка педагогам Калинівської школи Мартиновій Валентині Анатоліївні та Зайцю Віталію Михайловичу за активну участь  в  розвитку сільського спорту, залучення учнів  до здорового способу життя.

      В турнірі з настільного тенісу  боротьба за перемогу велася між  молоддю та досвідченими тенісистами. Приємно відзначити участь  в змаганнях ветеранів спорту с. Степове Сергія Хорхордіна та Григорія Сьомака, які завжди в гарній формі  і є активними учасниками сільського спортивного руху.  Переможцем  турніру став Коліда Станіслав ( с. Гречані Поди), який в напруженій і безкомпромісній боротьбі  здолав всіх суперників.

 

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше