Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Допомога по частковому безробіттю

Виконавчий комітет
17.06.2020

Допомога по частковому безробіттю:
як працює система підтримки бізнесу від держави

Широківська районна філія Дніпропетровського обласного центру зайнятості інформує:

27 квітня 2020 року Урядом прийнято рішення щодо надання 4,7 млрд грн для виплати допомоги по частковому безробіттю на період карантину.

Допомога надається роботодавцям, які зупинили чи скоротили свою діяльність у зв’язку з карантином:
- суб’єктам малого та середнього бізнесу, які мають найманих працівників;
- приватним підприємцям, які мають/чи не мають найманих працівників.

Для того, щоб отримати допомогу, треба звернутися до центру зайнятості за місцем сплати єдиного внеску упродовж 90 днів з моменту зупинення чи скорочення діяльності та подати необхідний пакет документів.
Обов’язковою умовою для оформлення допомоги є сплата ЄВ за 6 місяців, які передували зупиненню чи скороченню діяльності.
Увага! Допомога по частковому безробіттю не оподатковується.
Допомога надається на період зупинення чи скорочення діяльності + впродовж 30 календарних днів після завершення карантину.

За інформацією звертатись до Широківської районної філії Дніпропетровського ОЦЗ, яка знаходиться за адресою: с.м.т. Широке, вул. Соборна, буд. 106-а.
тел. (05657) 2-93-09, 066-609-75-46.

 

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше