Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Щасливого нового року!

Виконавчий комітет
31.12.2020

Шановні мешканці Гречаноподівської територіальної громади.

Від сільського голови Усик Галини Олексіївни та виконавчого комітету прийміть щирі вітання з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим! Відходить у минуле 2020 рік, який видався для всіх нас водночас непростим і визначальним, насиченим важливими для країни, громади та для кожного з нас подіями, працею та життєвим досвідом. Нам вдалося успішно розв’язати низку важливих питань, зрушити з місця проблеми, що не вирішувались впродовж багатьох років, закласти у плани важливі проекти і головне – впевнено обрати шлях до подальшого розвитку нашої громади. Складності, які траплялися на шляху і які нам доводилося долати, переконливо довели, що співпраця сільської ради, депутатського корпусу, підприємств, господарств, підприємців, усієї громади разом здатна вирішувати будь-які проблеми. Тож маю нагоду висловити щиру подяку усім мешканцям громади за працю та вагомий внесок у розвиток та добробут нашого краю.

Яким же буде рік прийдешній? Багато в чому залежить від нас самих. Тож бажаю усім оптимізму, натхнення на добрі справи, професійних досягнень та творчих здобутків! А ще у переддень Нового 2021 року бажаю вам міцного здоров’я, особистого щастя, родинного затишку, життєвих гараздів і статків, миру, злагоди та віри. Віри в себе, у людей, в процвітання нашої громади і всієї України.

З Новим роком та Різдвом Христовим, з новими звершеннями!

 

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше