Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Розчистка снігу

Новини громади
29.12.2021
Працівники комунального підприємства «Дар» прибирають сніг в посиленому режимі, охоплюючи всі села! Розгортати сніг на проїзних частинах доріг комунальники починають з 5:00 ранку.
Прохання ставитися з розумінням: вкрай важко одночасно очищувати всю громаду від снігу (це 15 населених пунктів). Однак комунальники роблять все можливе для того аби забезпечити максимальну безпеку.
Комунальне підприємство «Дар» та Гречаноподівська сільська рада наполегливо звертаються до керівників підприємств різних форм власності, установ, магазинів, кафе з проханням організувати прибирання снігу на закріплених територіях, включаючи прилеглі ділянки.
ВАЖЛИВО! На дорогах ожеледеця!Намагайтеся дотримуватися простих рекомендацій, щоб уберегтися від значних неприємностей в період ожеледиці.
Перед виходом із будинку:
• прикріпіть на підбори шматочок поролону (за розмірами підбору) або лейкопластирю;
• зробіть наклейку з лейкопластирю (ізоляційної стрічки) на суху підошву і підбор (хрест навхрест) і перед виходом натріть піском;
• натріть наждачним папером підошву перед виходом;
• намажте підошву клеєм типу "Момент" та поставте взуття на пісок, після цього сміливо виходьте на вулицю.
Людям похилого віку краще в "слизькі дні" взагалі не виходити з будинку. Але якщо потреба змусила, не соромтеся взяти палицю з наконечником або з шипом. Якщо у вас з собою валіза, то вона повинна бути такою, щоб її можна було носити через плече.
Пам'ятайте, що в ожеледицю значно збільшується гальмівний шлях автотранспорту, тому падіння перед автомобілем, що рухається, може призвести до каліцтва, а в крайньому випадку і до загибелі.
• Небезпечні прогулянки в ожеледицю в нетверезому стані. У стані сп'яніння травми найчастіше важкі, всупереч переконанню, що п'яний падає завжди вдало.
• Якщо ви впали і через деякий час відчули біль в голові, нудоту, біль в суглобах,утворилися пухлини терміново зверніться до лікаря в травмпункт, інакше можуть виникнути ускладнення з непередбачуваними наслідками.
БУДЬТЕ ЗДОРОВІ та БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ!
2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше