Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Проєкт «Проспіваймо – 2021»

Культура
11.01.2022
Це безпрецедентний творчий проект, в якому взяли участь пісенні колективи всіх 86 територіальних громад Дніпропетровщини. Серед них – вокально-інструментальні аматорські ансамблі, вокальні групи народних хорів ветеранів, фольклорні колективи, хори козацької пісні. Учасники проекту створили своєрідний калейдоскоп з українських пісень, голосів та народних костюмів з усіх куточків Дніпропетровської області.
Завдяки Дніпропетровській обласній адміністрації яка відібрала вокальний ансамбль «Журавка» КЗК «Олександрівського СБК» Гречаноподівської сільської ради, для участі в проекті.
 Ансамбль гідно представив  в проекті Гречаноподівська громаду .
В 2021 році вокальному ансамблю «Журавка» виповнилося 25 років,            ( керівник Петриченко Світлана Миколаївна.) Репертуар вокального ансамблю різноманітний. До нього входять класичні твори, твори сучасних українських авторів, народні та жартівливі пісні. Вокальний ансамбль «Журавка» має великий досвід конкурсної та концертної діяльності. Він є постійним учасником обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Неодноразово був нагороджений грамотами, дипломами та цінними подарунками.
 Сільський голова Галина УСИК,виконавчий комітет,депутатський корпус вдячні Вам організатори   Дніпропетровська обласна  адміністрації за можливість бути учасниками вашої акції «Проспіваймо - 2021».
2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше