Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Оприлюднення інформації

Виконавчий комітет
11.12.2020

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та

звіту про стратегічну екологічну оцінку

Повідомляємо, що відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» (надалі ЗУ «Про СЕО»), Гречаноподівська сільська рада оприлюднює документ державного планування – «Генерального плану поєднаного з зонінгом населених пунктів Миролюбівка, Свистунове, Красний Під, Калинівка, Трудолюбівка, Олександрівка зі зміною меж Гречаноподівської сільської ради Широківського району Дніпропетровської області» (ДДП) на підставі рішення Гречаноподівської сільської ради «Про розроблення генерального плану поєднаного з зонінгом населених пунктів Миролюбівка, Свистунове, Красний Під, Калинівка, Трудолюбівка, Олександрівка» від 12 липня 2019 року №930-66/VII та звіти про СЕО.

Генеральні плани населених пунктів є основним видом містобудівної документації на місцевому рівні. Генеральними планами визначені потреби в територіях для забудови, межі перспективного розвитку населених пунктів, межі функціональних зон, розміщення об'єктів культурно-побутового, житлового та промислового призначення, розміщення нових озеленених територій загального користування тощо.

Плани зонування територій (зонінг) розроблені на всю територію населених пунктів. Зонінг - містобудівна документація на місцевому рівні, яка визначає умови та обмеження використання території для містобудівних потреб в межах виділених зон.

Замовник ДДП та звіту про СЕО – Виконавчий комітет Гречаноподівської сільської ради Широківського району Дніпропетровської області. Орган, який приймає рішення про затвердження ДДП - Гречаноподівська сільська рада, виконавець документу державного планування та звіту про СЕО – ТОВ «ПБ Базис».

Процедура громадського обговорення з питання розгляду ДДП буде здійснена з 10 грудня 2020 року по 18 січня 2021 року, відповідно до статті 12 Закону України «Про СЕО».

Громадські слухання містобудівної документації населених пунктів Калинівка, Красний Під та Трудолюбівка відбудуться 21 грудня 2020 р. о 9.00 годині, за адресою Дніпропетровська область Широківський район, с. Гречані Поди, вул. Степова, буд. 1.(у приміщенні будівлі Гречаноподівської сільської ради).

Громадські слухання містобудівної документації населених пунктів Миролюбівка та Свистунове відбудуться 21 грудня 2020 р. о 11.00 годині, за адресою Дніпропетровська область Широківський район, с. Миролюбівка, вул. Театральна, буд. 1В (у приміщенні будинку культури).

Громадські слухання містобудівної документації населеного пункту Олександрівка відбудуться 21 грудня 2020 р. о 12.30 годині, за адресою Дніпропетровська область Широківський район, с. Олександрівка, проспект Центральний, буд.3 (у приміщенні будинку культури).

Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проєкту ДДП та звіту про СЕО. Усі зауваження і пропозиції до проєкту ДДП та звіту СЕО, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником.

Пропозиції та зауваження подаються до Гречаноподівської сільської ради, на адресу: 53732, Дніпропетровська  область, Широківський район с. Гречані Поди, вул. Степова, 1, або на електронну адресу: v-ploskoe.gromada@ukr.net. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження і пропозиції або мотивовано їх відхиляє. Пропозиції і зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються. Строки подання зауважень та пропозицій – включно до 24.00 години 18 січня 2021 року.

Ознайомитися з проєктом ДДП та звітом про СЕО  можна за адресою: Дніпропетровська  область, Широківський район, с. Гречані Поди, вул. Степова, 1, а також на офіційному веб-сайті Гречаноподівської громади https://grechotg.gov.ua/.

Відповідальний: Спеціаліст 2 категорії (землевпорядник) Гречаноподівської сільської ради- Кобець Наталія Леонідівна тел. (098) 80-335-14; e-mail: kobets2012@ukr.net.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо ДДП відсутня.     

Документи:   
https://drive.google.com/drive/folders/14UgTsGgRmBGSfkvcy9XtyFvac6oLsowr?usp=sharing

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше