Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Попередження нещасних випадків

Цивільний захист
29.01.2020

До відома жителів громади, підписників і хто просто читає нашу сторінку, продовжуємо рубрику попередження нещасних випадків. За даними Українського гідрометеорологічного центру 29 - 30 січня у західних, північних областях очікується утворення нестійкого снігового покриву висотою 3 - 10 см, місцями налипання мокрого снігу, хуртовини, на дорогах ожеледиця. В Карпатах сніг до 20-30см. , хуртовини на дорогах ожеледиця. Ускладнення погодних умов відповідає І тп ІІ рівням небезпечності.
Щоб запобігти можливим травмам необхідно дотримуватися наступних простих правил:
1) Носити взуття бажано на плоскій підошві або на низькому квадратному каблуці. Краще, якщо підошва буде з великою ребристістю, яка не ковзає.
2) З ожеледицю ходити треба по-особливому - як би трохи ковзаючи, немов на маленьких лижах. Йти бажано як можна повільніше. Ковзати по льоду спеціально не варто - це збільшує обмерзання підошви. Пам'ятайте, чим швидше крок, тим більше ризик впасти.
3) Особам літнього віку, найбільш схильним до травматизму, рекомендується прикріплювати на підошву звичного взуття спеціальні накладки "протиожеледі". Їх можна придбати у відповідних торгових точках.
Не забудьте забезпечити дітей усіма необхідними засобами захисту.
Увага і обережність є основними засобами для профілактики травматизму, і не лише зимового. А тому, виходячи на вулицю, особливо в ті дні, коли "плюс" на вулиці міняється на "мінус" або навпаки, треба оцінювати кожен свій крок!
Пам'ятайте, краща профілактика зимових травм - це обережність і обачність!

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше