Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

ПАВЛЮК ОЛЕКСАНДР – ЧЕМПІОН УКРАЇНИ!

Спорт
22.12.2021

         18 грудня в м. Харків пройшов  відкритий Чемпіонат України з пауерліфтингу. Наш земляк – Олександр Павлюк в дисципліні «Жим штанги на біцепс» (ваг.кат. до 110кг) став Чемпіоном України, виконавши норматив майстра спорту з рекордом  78кг.

         Олександр народився 1988 року в с. Рози Люксембург (Гречані Поди).  З юнацьких років був універсальним спортсменом, спробував свої сили в армрестлінгу (Чемпіон Широківського району), гирьовому спорті (призер обласної спартакіади), боксі, змішаних єдиноборствах і навіть подолав  ультра-марафон на дистанцію 100км. Для своїх друзів і товаришів Олександр завжди був прикладом для наслідування і гордістю для своєї сім’ї.

         Вітаємо Чемпіона з яскравим досягненням, бажаємо міцного здоров'я та подальших перемог в спортивних баталіях.

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше