Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Оголошення

Виконавчий комітет
11.05.2021

 ОГОЛОШЕННЯ

про проведення  конкурсу на заміщення

вакантної посади виконавчого комітету Гречаноподівської сільської ради

         

Виконавчий комітет Гречаноподівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади до відділу інфраструктури та земельних питань Гречаноподівської сільської ради Широківського району Дніпропетровської області:

- спеціаліста ІІ категорії (землевпорядник)  відділу інфраструктури та земельних питань Гречаноподівської сільської ради Широківського району Дніпропетровської області.

Вимоги до кандидатів на посаду спеціаліста ІІ категорії (землевпорядник):

- вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, бакалавра;

- вільне володіння державною мовою;

- стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 1 року.

- знання Конституції України, Земельний кодекс України , Закон України «Про місцеве самоврядування».

 

Документи для участі в конкурсі надсилати упродовж 15 днів з дня оголошення конкурсу  на поштову адресу: 53732, с. Гречані Поди, вул. Степова, 1Б та на електрону адресу – 41060223@mail.gov.ua. Телефони: (05657) 2-34-30, 0961173006.

 

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше