Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

«Краще спортивне село»

Спорт
27.04.2021
24 квітня в с.Нива Трудова відбулися зональні змагання комплексної спартакіади на звання «Краще спортивне село» Дніпропетровщини 2021 року серед збірних команд сільських і селищних рад та територіальних громад.
Честь нашої громади на змаганнях захищали жителі с. Гречані Поди і представник с.Красний Під – чемпіон з шахів Баранов Юрій. Спартакіада включала такі види спорту як: міні-футбол,волейбол,настільний теніс, гирьовий спорт,шахи,шашки, дартс ( 5 видів в залік).
За підсумками змагань Шмакова Ольга посіла 2 місце з шашок. Павлюк Олександр з результатом 210 підйомів виборов 2 місце з гирьового спорту. Баранов Юрій став переможцем в змаганнях з шахів продемонструвавши зразкову гру і зайнявши 1 місце. Завдячуючи цим результатам наша дружина в загальнокомандному заліку посіла 2 місце з 4-ох команд-учасниць і виборола право взяти участь в фіналі спартакіади.
Дякуємо спортсменам за активну участь в змаганнях і любов до спорту. Бажаємо всім міцного здоров'я і успіху на фіналі.
Виноситься подяка голові громади - Галині Усик, за сприяння якої наші спортсмени виступають в змаганнях різного рівня і потроху вливаються в спортивне життя області.
2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше