Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

«Колос»

Спорт
12.04.2021
10 квітня в м. Верхньодніпровськ відбулися обласні фінальні змагання чемпіонату ВФСТ «Колос» з волейболу серед чоловічих команд. Участь у фіналі взяли чотири кращих колективи Дніпропетровської області ( Покровська ОТГ, Петриківська ОТГ, Гречаноподівська ОТГ, Верхньодніпровська ОТГ).
За підсумками турніру наша команда розділила бронзові нагороди з Верхньодніпровською ОТГ. Кращим гравцем команди став юний Богдан Володько, який вперше виступав на змаганнях такого рівня.
Дякуємо вчителю фізичного виховання Калинівської СЗШ – Мартиновій Валентині Анатоліївні за розвиток волейболу і активну участь в спортивному житті громади, голові Гречаноподівської ОТГ – Усик Галині Олексіївні за підтримку в відродженні і розвитку сільського спорту.
2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше