Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Розвиток економіки громади, що базується на культурі та фестивальному русі

Виконавчий комітет
14.12.2020

За підтримки сільського голови Усик Галини громадою реалізовано проект   з місцевого економічного розвитку в рамках програми USAID « Децентралізація приносить кращі результати та ефективність»  (DOBRE).

 Від Програми DOBRE громада отримала інвентар для всіх бібліотек громади, тепер наші читачі будуть цікавіше проводити час,   та завдяки  новим стелажам, зможуть презентувати свої роботи місцеві майстри та майстрині. 

Заклади культури було забезпечено торговими ятками, лавами, столами та сміттєвими баками.   Село Водяне, не маючи будинку культури, отримало зупинку в центрі села. Для проведення спільного заходу між селами «Єдина громада» , від Програми,  громада отримала  перевізну міні сцену, музичне обладнання та проектор. Додатково до всього, заклади культури отримали намети для розміщення торгівлі,  для  проведення ярмаркових подій, будь - якого бізнес – заходу, святкування Дня населеного пункту та інших  запланованих заходів будинком культури.  Метою реалізації проекту є спонукання мешканців громади до активного включення в життя громади, забезпечення (в культурній сфері) дозвілля регіону та середовища для ведення бізнесу, залучення та стимулювання мешканців до підприємницької діяльності та культурної діяльності . 

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше