Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Громада участі

Виконавчий комітет
28.08.2020
27 серпня наша громада відвідала Підсумковий форум «Громада участі». Фінальна зустріч ГО "Український центр соціального партнерства" та чотири громади Дніпропетровщини: Зеленодольська, Софіївська, Апостолівська та наша Гречаноподівська зустрілися для підведення підсумків спільної роботи в рамках проекту "Голос громади у місцевому самоврядуванні" Програма DOBRE.
Завдяки спільній роботі Програми DOBRЕ та ГО "Український центр соціального партнерства» наша громада проводила інформаційні кампанії по залученню громадян до бюджетного процесу (бюджет участі, петиції, громадські слухання та обговорення, пропозиції до бюджету, місцеві ініціативи), створила та прокачала Молодіжну раду (для активізації молоді та формування молодіжної політики в громаді), приймала участь в конкурсі «Громада участі».
Зустріч відбулася плідною, активною та душевною!
Олександр Мітьков, модератор форуму, надав можливість кожній громаді розповісти про спільні досягнення громад з ГО "Український центр соціального партнерства та Програмою DOBRE. Кожен ділився «Практиками реалізації механізмів залучення до розвитку громади: співпраця громадськості» та «Успішними практиками роботи з молоддю». Гречаноподівська громада на сьогоднішньому форумі «Громада участі» отримала нагороду в номінації: «Креативне залучення мешканців до бюджетного процесу».
Подяка організаторам, а особливо Ользі Іванцовій, яка за весь час нашої співпраці допомагала, підтримувала та навіть інколи строго нагадувала про звітність та інформування.
Дякуємо ГО "Український центр соціального партнерства та Програмі DOBRE за можливість спільно по працювати, за знання та отриманий досвід, який наша громада буде і надалі розвивати. Попереду багато роботи …ми не зупиняємося!
2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше