Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Дніпропетровська філія "Газмережі": інформація про четверту платіжку за газ не відповідає дійсності

Комунальні питання
18.12.2025

У ЗМІ з’являються повідомлення про нібито «четверту платіжку за газ» для власників котлів і плит.

Ця інформація не відповідає дійсності.

Єдине регулярне нарахування для всіх клієнтів – плата за розподіл газу. Саме за ці кошти Дніпропетровська філія «Газмережі» забезпечує стабільне газопостачання та швидко відновлюємо мережі після ворожих уражень.

Мешканці багатоповерхівок раз на 3–5 років можуть отримати додаткову платіжку за технічне обслуговування газових мереж спільного користування у будинках. Це разовий платіж, який нараховується лише після виконання робіт.

ВАЖЛИВО: жодних інших обов’язкових рахунків, зокрема так званої «четвертої платіжки за газ», не існує.

Перевірку газового обладнання в оселях можна замовити за бажанням. Обстеження газових приладів у помешканні здійснюється виключно за ініціативи власника.

Тож Дніпропетровська філія «Газмережі» клієнтів довіряти лише офіційним джерелам. І дякує всім, хто дбає про власну безпеку.

Пресцентр
Дніпропетровської філії

ТОВ «Газорозподільні мережі України»
email: 
press.dnp@grmu.com.ua

тел. кол-центру для споживачів:
0 800 303 104

2026 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше