Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Бюджет на 2022 рік громада прийняла.

Новини громади
24.12.2021
Гречаноподівська територіальна громада прийняла головний документ – сільський бюджет на 2022 рік
22 грудня відбулася шістнадцята сесія Гречаноподівської сільської ради VІІІ скликання. На засіданні були присутні заступники сільського голови, старости старостинських округів, керівники структурних підрозділів сільської ради, директори дитячих садочків, директор МПК та директор КП «Дар». Сільський голова Галина УСИК ознайомила присутніх депутатів з питаннями порядку денного, винесених на розгляд, а їх налічувалося 229.
Важливим питанням було затвердження бюджету громади на 2022 рік.
Бюджет прийнято збалансованим по доходах та видатках. Забезпечені в повному обсязі обов’язкові виплати по заробітній платі працівникам бюджетних установ, інші соціально захищені видатки. А це означає, що вже з нового року освітяни, працівники культури, соціальної сфери та інших бюджетних установ вчасно отримають заробітну плату, видатки установ буде профінансовано. Триватиме навчальний процес у школах і закладах дошкільної освіти. Забезпечено безкоштовне харчування дітям 1-4 класів та діти пільгових категорій.
Продовжуємо в наступному році фінансування конкурсу Бюджет участі.
Відповідно до договорів про співробітництво територіальних громад надаємо до Широківської селищної територіальної громади іншу субвенцію на функціонування закладів спільного користування.
На останній сесії цього року депутати розглянули та ухвалили багато важливих рішень.
Очільниця громади подякувала усім присутнім депутатам за конструктивний підхід до депутатської роботи та здатність брати на себе відповідальність за становлення й розвиток територіальної громади.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше