Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Академія Жіночого Лідерства

Виконавчий комітет
15.04.2019
Українській жіночий фонд в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом Міжнародних Відносин (США) оголошує набір учасниць в «Академію Жіночого Лідерства».
Ми шукаємо активних жінок, які готові працювати задля розвитку та процвітання власної громади, жінок, які прагнуть позитивних змін, але яким не вистачає впевненості та команди для їхнього втілення,  жінок, які мають ідею, але поки не знають що з нею робити!
Що таке Академія Жіночого Лідерства?
Це 5 днів інтенсивного навчання протягом 2,5 місяців, підтримка наставниць, фінансування проектів випускниць Академії і найголовніше - професійні знайомства та саморозвиток!
Які знання дає Академія?
- які можливості надає реформа децентралізації для жінок у громадах
- як впливати на прийняття рішень у громаді 
- як керувати громадою
- як стати депутаткою
- як написати проект та отримати на нього кошти
- як вести ефективну комунікацію
Заявку на участь ви можете заповнити до 23 квітня за посиланням https://www.uwf.org.ua/dobre 
З будь яких питань будь ласка звертайтеся до контактної особи у вашій громаді, або координаторки Академії Олени Панченко за телефоном 050 917 39 06 або електронною поштою  o.panchenko@uwf.org.ua  
 
Додаткова інформація: https://drive.google.com/open?id=1Mnuq2Wo1N8KOpYAJCdzPUrIoV4Kwthu0

 

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше