Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Громадські обговорення щодо генерального плану с. Гречані Поди

Виконавчий комітет
11.03.2019

з 17 січня 2019 року по 5 березня 2019 року було здійснено громадські обговорення відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з питання розгляду звітів про стратегічну екологічну оцінку до документів державного планування - генеральних планів поєднаних з планом зонування території населеного пункту села Гречані Поди, Гречаноподівської сільської ради Широківського району Дніпропетровської області на підставі рішення Гречаноподівської сільської ради від 13.11.2018 року №431-35/VII.

Замовник документу державного планування та звіту про СЕО, який приймає рішення про затвердження документу, - Гречаноподівська сільська рада Широківського району Дніпропетровської області, виконавець – ТОВ «Проектне бюро «Базис».

Пропозиції та зауваження від громадськості протягом зазначеного строку не надавалися.

Протягом зазначеного строку були здійснені консультацій з Департаментом охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА та  Департаментом екології та природних ресурсів Дніпропетровської ОДА у процесі стратегічної екологічної оцінки передбачається, відповідно до ст. 13 ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку»,  результати яких складена довідка про консультації.

Гречаноподівська сільська рада пропонує до затвердження проекти державного планування у представленому вигляді.

Докладніше: Відкрити

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше